Fundacja Juventas - WYRÓWNAĆ SZANSE SPOŁECZNIE I ZAWODOWO - Zadanie publiczne finansowane z Samorządu Województwa Śląskiego

WYRÓWNAĆ SZANSE SPOŁECZNIE I ZAWODOWO  – to nazwa zadania publicznego, które mamy przyjemność realizować dzięki otrzymanemu dofinansowaniu ze środków PFRON za pośrednictwem Samorządu Województwa Śląskiego.

W okresie 24 października do 15 grudnia 2023 r. dwadzieścia  osób z niepełnosprawnościami otrzyma wsparcie z zakresu zajęć aktywizacyjnych – w ramach których, będą realizowane zajęcia ruchowe w JURA CLUB, zajęcia z psychologiem oraz zajęcia z doradcą zawodowym a także kurs komputerowy. W zajęciach będą uczestniczyć osoby z niepełnosprawnością objęte wsparciem przez Śląską Fundację Wspierania Rozwoju Społeczno-Zawodowego Juventas a także podopieczni Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „DAR SERCA” z Rędzin.