Fundacja Juventas - Usługi szkoleniowe

Usługi szkoleniowe

Usługi szkoleniowe mają na celu nie tylko nabycie, ale również potwierdzenie czy też wzrost wiedzy, a także umiejętności lub kompetencji społecznych uczestnika.  Aktywny udział w szkoleniu ma również na celu przygotować uczestnika do uzyskania kwalifikacji lub też przyczynić się do jego rozwoju.

Kadra trenerska zatrudniona w fundacji ma na uwadze dynamikę zmian zachodzących w tej branży i konieczność sprostania wymaganiom odbiorców usług szkoleniowych: zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Dlatego też, wzbogacamy naszą ofertę nowoczesnymi metodami rozwoju jak np.: coaching, mentoring czy e-learning.

Usługi szkoleniowe organizowane przez Fundację realizowane są według ściśle określonego procesu, składającego się z następujących elementów:

1. analiza i identyfikacja potrzeb szkoleniowych uczestników,
  2. planowanie szkoleń,
  3. realizacja (przeprowadzenie) szkoleń,
  4. ewaluacja szkolenia, ocena efektów
  5. podsumowanie całego procesu szkoleniowego.

Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy są zainteresowani rozwojem zawodowym a tym samym dążącym do uzyskania stabilizacji na współczesnym rynku pracy.